Úterý | 17. Července 2018

Zpravodajství Zlín

Zdroj: Zlínský deník - Sport

Valaši vyhráli fotbalový turnaj. Stolní tenisté skončili třetí

Stolní tenisté Rokytnice nad Vláří Úspěšní byli reprezentanti Rokytnice nad Vláří ve fotbalovém i stolně tenisovém turnaji, které se hrály u příležitosti 45. ročníku Setkání Rokytnic z celé České republiky.

Regionální tenisté si zahráli turnaje ve slovinské Portoroži a v Brumově

Tenisový turnaj v Portoroži 2018 Hodně nabitý program měli v posledním období tenisté ze Zlínského kraje. Zahráli si turnaj v slovinské Portoroži, pokračovalo ATP Valašska a v Brumově uspořádali premiérový ročník Valachia Cupu.

Zápisník Lubomíra Hotaře

Běh na 2 míle ve Zlíně, červenec 2018

Autonehodou přišel o draft NHL. Teď se Puliš porve o místo ve Zlíně

Šestadvacetiletý útočník Radovan Puliš se v rámci zkoušky porve o místo v kádru zlínských Beranů. V sedmnácti byl považován za jednoho z nejnadanějších hráčů svého ročníku, aspiroval na první desítku draftu NHL v roce 2010. Teď týden před nástupem na led zveřejnil hokejový klub Aukro Berani Zlín, že Radovan Puliš bude jeden ze dvou útočníků, kteří se v rámci zkoušky porvou o místo v kádru. Druhé jméno lotyšského útočníka zveřejní klub v úterý dopoledne.

Letní příprava: Hulín inkasoval sedm branek, Strání přehrálo Provodov

Fotbalisté Hulína (v modrých dresech) na úvod letní přípravy prohráli s polským druholigovým týmem GKS Tychy 1:6. Hrozivých třináct branek v úvodních dvou přípravných zápasech obdrželi fotbalisté Hulína. Spartak nejprve podlehl polskému druholigovému celku GKS Tychy 1:6, o víkendu pak nestačil na juniorku Slovácka, se kterou na Širůchu prohrál 2:7. Debakl hostů v závěru mírnili Ondřejka s Karmazínem.

Cyklistu Ťoupalíka dělilo od medaile na ME pouhých osm sekund

Zlín o víkendu hostil mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a závodníků do třiadvaceti let. V neděli se uskutečnil závod s hromadným startem juniorů a mužů. Pouhých osm sekund scházelo českému reprezentantovi Adamu Ťoupalíkovi k zisku medaile na mistrovství Evropy v silniční cyklistice závodníků do třiadvaceti let v závodě s hromadným startem, který se v neděli odpoledne uskutečnil ve Zlíně.

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Francouzi se radují z vítězství na MS. Dokázali to. Dva roky po neúspěšném finále mistrovství Evropy se francouzská parta probila k úspěchu. Tým Didiera Deschampse potvrdil v gólově bohatém finále roli papírového favorita a Chorvatsko porazil 4:2. Jejich výhra se však neobešla bez kontroverzí.

Historické zlato. Cyklistka Nosková se ve Zlíně stala mistryní Evropy

Česká cyklistka Nikola Nosková (na snímku uprostřed) ve Zlíně naprosto suverénně ovládla silniční závod evropského šampionátu mezi ženami do 23 let. Tenhle primát už jí nikdy nikdo nevezme. Nikola Nosková se v sobotu ve Zlíně stala vůbec první českou cyklistkou v historii, které ve věkové kategorii do třiadvaceti let získala na evropském šampionátu jednu z medailí.

Zlínský kraj na sletu reprezentovalo 750 cvičenců

Sokolové z žup našeho kraje se začátkem července zúčastnili celostátního sletu v Praze. /FOTOGALERIE/ Necelá tisícovka cvičenců a jejich doprovodu reprezentovala začátkem července náš Zlínský kraj na 16. Všesokolském sletu v Praze.

Slavičínský fotbal má vrátit mezi divizní špici bývalý kanonýr Petr Slončík

Fotbalisté Slavičína (v červeném). Ilustrační foto Pomoci slavičínskému fotbalu opět vydobýt pozice v popředí divize přichází zkušený prvoligový fotbalista Drnovic, Fastavu Zlín či FC Synot Petr Slončík. Na lavičce zkušený ligový kanonýr vystřídal na přelomu měsíce u kormidla Pavla Prešnajdera, který se po skončení sezony rozhodl na Valašsku skončit.

Záložník Bartolomeu přestoupil ze Zlína do Brna

Robert Bartolomeu Fotbalisty Zlína opouští Robert Bartolomeu. Čtyřiadvacetiletý záložník, který jarní část uplynulé sezony strávil na hostování ve Zlatých Moravcích, sice absolvoval pod vedením trenéra Michala Bílka téměř kompletní letní přípravu, ale týden před novým soutěžním ročníkem předstupuje do Brna. Zbrojovce se upsal na dva roky.

Cyklisty čeká ve Zlíně náročný okruh. Převýšení je jako při Tour de France

O víkendu ve Zlíně vyvrcholí mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a jezdců do třiadvaceti let. Podobně velká cyklistická akce ve Zlíně nebyla dlouhých pětatřicet let. Naposledy se v Baťově městě konal dojezd proslulého Závodu míru, nyní se elitní jezdci na východě Moravy představí znovu.

Druhé kolo bych mohl stihnout, věří nový útočník Jakubov

Urostlý sedmadvacetiletý útočník Alexander Jakubov přichází do Zlína z Baníku Ostrava. Smlouvu podepsal na tři roky, momentálně je však zraněný. ROZHOVOR / Do Ostravy si ho loni v lednu vytáhl bývalý trenér Fastavu Vlastimil Petržela. I když Baníku pomohl k návratu mezi tuzemskou fotbalovou elitu, v nejvyšší soutěži útočník Alexander Jakubov neodehrál ani minutu, pouze dvakrát seděl na lavičce jako náhradník.

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Ilustrační foto.

První cyklistická medaile pro Česko. V Brně získala Nosková bronz z časovky

Nikola Nosková v Brně získala bronz. Úvodní den Mistrovství Evropy v silniční cyklistice přinesl České republice první medaili. Nikola Nosková ve čtvrtek obsadila třetí místo v časovce žen U23. Noskovou porazily pouze vítězná Nizozemka Aafke Soetová a Němka Lisa Kleinová.

Vzpěračské mládí Sokola Jižní svahy Zlín zářilo v Havířově

Vzpěrači řádili v Havířově Zlínští mladí vzpěrači pod vedením trenérů Jaroslava Janeby a Pavla Jančíka v Havířově na 2. ročníku mezinárodního závodu VC mládeže ve vzpírání opět zářili. V konkurenci 41 závodníků z 10 oddílů šest mladších a jeden starší žák vyválčili sedm cenných kovů.

Partnerky fotbalových hvězd MS. Podívejte se, kdo má nejkrásnější ženu

Pilar Rubiová, přítelkyně Sergio Ramose. /FOTOGALERIE/ Mistrovství světa ve fotbale míří do svého finiše. Již tuto neděli čeká fanoušky jeho vrchol. O titul si zahrají Francie s Chorvatskem. Fotbalový kolotoč v Rusku tak vygraduje ryze evropským soubojem. A i při něm nebudou své favority podporovat pouze fanoušci, ale i manželky a přítelkyně hráčů. Ty mnohdy uhranou svou vizáží. Podívejte se na krásky, které mají po boku hvězdy letošního mistrovství.

Zlínský plavec Bursa slaví čtyři mistrovské tituly a šest medailí

Mladí Žraloci lovili medaile na letních šampionátech. Skvěle načasoval formu především Kryštof Bursa, který na republikovém  mistrovství žactva v Kopřivnici blýskl čtyřmi tituly. Plavci PK Zlín celkem získali osm medailí. Foto: archiv klubů Mladí Žraloci lovili medaile na letních šampionátech. Skvěle načasoval formu především Kryštof Bursa. Úspěšný člen Zlínského plaveckého klubu se na republikovém mistrovství žactva v Kopřivnici blýskl čtyřmi tituly.

Zlín získal druhou posilu. Na Letnou přichází útočník Jakubov

Sedmadvacetiletý útočník Alexander Jakubov (na snímku) podepsal ve Zlíně smlouvu na tři roky. Fotbalisté Zlína po stoperu Petru Buchtovi získali druhou letní posilu. Konkurenci v ofenzivě Fastavu zvýší Alexander Jakubov. Urostlý sedmadvacetiletý útočník, který měří 193 centimetrů, přichází na Letnou z Baníku Ostravu.

Hokejbalový titul v Malenovické lize slaví Rivermen

Malenovická hokejbalová liga 2017-2018 Titul v Malenovické hokejbalové lize získalo mužstvo Rivermenu. Domácí celek ve finále překonal kolektiv Tigersu. V semifinále si Rivermen hladce poradil s obhájcem loňského prvenství zlínským Bostonem.

Nejkrásnější fanynkou MS je sympatická Polka. Ruská pornohvězda skončila třetí

Polská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018 I když fotbalisté Polska vypadli na mistrovství světa hned v základní skupině, jedno prvenství mají. Čtenáři Deníku si nejkrásnější fanynkou šampionátu v Rusku těsně zvolili sympatickou dívku právě z Polska. Získala 443 hlasů, což je jen o dva více než druhá žena v pořadí, fanynka z Islandu. Celkové výsledky si můžete prohlédnout v anketě pod článkem.

Osecký triatlon 2018

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Fotbalový turnaj přípravek Vysoké Pole

Zlatého deblistu Petra Poláka přivítali po návratu z Las Vegas s transparentem

Štefan Sagáčik a Libor Slováček z mistrovství světa v Las Vegas 2018 Na 19. mistrovství světa stolně tenisových veteránů v Las Vegas se reprezentantům Zlínského kraje dařilo. V městě hazardu na nejcennější kov dosáhl Petr Polák ze Zlína, který s Němcem Bernhadtem Thielem vybojoval v kategorii pětašedesátníků zlato ve čtyřhře.

Heleně Kotopulu na Pálavě skvěle jelo nové kolo

Pálava Race 2018. Helena Kotopulu Helena Kotopulu ovládla sobotní závod Českého poháru v dlouhém triatlonu Pálava Race 2018. Reprezentantka týmu Titan Trilife Zlín dosáhla na moravských Nových Mlýnech na trati složené z polovičních ironmanových distancí 1,9-90-21 kilometru, výsledného času 4:39:44.