Středa 5.8.2020 , Milivoj, Kristián
Hledat

Právě dnes

Středa | 5. Srpna 2020

HOPE Sport

Naším cílem je spokojený zákazník, který u nás najde kvalitní zboží za rozumnou cenu, cennou radu a pomoc při výběru zboží a rozhodování se o koupi a v neposlední řadě kvalitně provedený servis sportovního vybavení.

Adresa: Kvítková 80,760 01 Zlín  |  Ukázat na mapě

www: www.hope-sport.cz
tel.: +420 577 433 773, +420 775 877 837
e-mail: zlin@ski-sport.cz


O firmě HOPE Sport - detail


PRODEJ:

Kamenné prodejny:
Na trhu se sportovním zbožím působíme už 15 let. Za tu dobu jsme pro Vás vybudovali síť pěti prodejen v rámci Moravy, ve kterých Vám každou sezonu přinášíme rozsáhlý sortiment značkového sportovního vybavení. Ať už máte zájem o lyželyžákyběžkykolečkové bruslesportovní či outdoorovou obuvtenisové rakety, sportovní i fashion oblečení a další produkty, náš odborně vyškolený personál je vždy připraven Vám fundovaně poradit a ulehčit Vám tak výběr zboží právě podle Vašich požadavků a představ.

Internetový obchod:
Na stránkách našeho internetového obchodu Vám vždy nabízíme pouze to zboží, které máme aktuálně skladem. Po odsouhlasení detailů každé objednávky Vám garantujeme rychlé dodání Vaší zásilky a to do dvou dnů na adresu, kterou jste vyplnili v objednávce. Máte dotaz ohledně konkrétního produktu, nejste si jisti velikostí, funkčností, správným výběrem? Kontaktujte nás prostřednictvím emailu: e-shop@ski-sport.cz nebo na telefonních číslech +420 572 630 259 a +420 725 777 966. Objednali jste si zboží a nesedí Vám velikost, barva nebo zkrátka zboží nesplnilo Vaše očekávání? Můžete ho u nás bez problému vyměnit za jiné nebo vrátit (viz. Obchodní podmínky).


PŮJČOVNA:

Test Centrum HOPE:
Máte zájem si koupit nové lyže, ale nedokážete se rozhodnout, které vybrat? Nabízíme Vám možnost si většinu lyží z naší nabídkyotestovat. Stačí si vybrat ze seznamu testovacích lyží a my Vám je v dohodnutý termín doručíme na Vámi vybranou prodejnu. Skvělou možností, jak ZDARMA porovnat a vyzkoušet více modelů lyží najednou, je účast na Testovacích Dnech HOPE, které pořádáme v lyžařských areálech v okolí našich prodejen. Jednotlivé termíny a místa Testovacích Dní HOPE budou vždy včas uvedeny na našich stránkách.

Půjčovna dětského lyžařského vybavení:
Nechce se Vám každý rok zbytečně utrácet za novou lyžařskou výbavu pro Vaše ratolesti? Nabízíme Vám možnost zapůjčeníkompletního dětského lyžařského vybavení na Vámi zvolenou dobu od jednoho dne až po celou sezonu za výhodnou cenu. Máme pro Vás nachystanou plně vybavenou půjčovnu od lyžáků až po helmy.


SERVIS:

Servis lyží a snowboardů:
Servis je základním pilířem našich poprodejních služeb. Profesionální servis sjezdových lyží, běžeckých lyží a snowboardů je prováděn na švýcarských strojích MONTANA ve třídě High Standard Ski Service Team. Díky této technologii Vám Vaše lyže na novou sezonu připravíme v té nejlepší možné kvalitě za příznovou cenu


 
HOPE Sport, Váš profesionální poradce při výběru sportovního zboží.
 

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy