Čtvrtek 20.6.2024 , Květa
Hledat

Právě dnes

Čtvrtek | 20. Června 2024

Městské divadlo Zlín

Divadlo plní ve Zlíně roli multifunkčního stánku kultury. V řadě mimorepertoárových aktivit vyniká pořádání festivalu Setkání – Stretnutie, který je přehlídkou původní dramatické a inscenační tvorby zejména českých a slovenských divadel.

Práce uměleckého souboru byla oceněna třemi individuálními Cenami Thálie, cenou diváků přidruženou k cenám Alfréda Radoka jakož i cenou diváků pro nejlepší inscenaci přehlídky České divadlo 2009.

Městské divadlo zvládá i roli důstojného reprezentanta města, Zlínského kraje a České republiky. Dosáhlo mimořádných úspěchů při účinkování na festivalech v Německu, Slovinsku, Rakousku, Polsku a Slovensku.

Řada významných ocenění, dlouhodobá divácká přízeň a dobrá hodnocení teatrologů dlouhodobě řadí Městské divadlo Zlín v celorepublikovém hodnocení na přední místo.

Profesionální divadlo ve Zlíně bylo založeno v srpnu 1946 s názvem Divadlo pracujících.

Domovskou scénou mu byla budova dnešní Malé scény. V současné budově sídlí od listopadu 1967. Jeho architektonicky velkoryse řešená budova byla v době svého otevření největším divadelním stánkem v ČSSR s bohatou výtvarnou výzdobou, sálem pro 800 diváků a obrovským jevištěm s nejmodernějším vybavením. 

adresa: třída T. Bati 4091/32 761 87 Zlín
www: www.divadlozlin.cz/
telefon: +420 577 636 207 , +420 737 227 856
email: prodej@divadlozlin.cz

Ani o den dýl!

Data a časy konání

  • 21.4.2015 ; 19:00

Popis

Dva muži a jedna žena. Klasický manželský trojúhelník? NE!
Podstatou není zdolat svého soupeře a získat ženu svých snů, ale naopak se ženy, za pomoci kamaráda, zbavit. A to rozhodně není snadné. 
Malá lež plodí větší, jedna se vrší na druhou a pravda, která nakonec vyjde najevo, nepřináší kýžený efekt.
STUDENTI STÁLE AKCE 1+1 ZDARMA
REZERVACE VSTUPENEK ZDE

Místo konání: Stejné, jako adresa pořadatele

Obrázky k akci

Další soubory k akci

Žádné soubory

Z dnešních akcí vybíráme

    Žádné doporučené akce