Pondělí 15.4.2024 , Anastazie
Hledat

Právě dnes

Pondělí | 15. Dubna 2024

CK Beta tour, spol. s r. o.

Cestovní kancelář Beta Tour nabízí zimní lyžování ve Francii, Itálii, Rakousku a Švýcarsku a od letošního
roku také letní pobyty u moře v Chorvatsku

Adresa: Vojtěšská 8, 110 00 Praha 1  |  Ukázat na mapě

www: www.betatour.cz
tel.: +420 601 204 608, +420 777 292 524
e-mail: ck@betatour.cz


O firmě CK Beta tour, spol. s r. o. - detail

Dámy a pánové, vážení příznivci horských masivů, bílých plání a CK Beta-tour,
dovolte, abych u příležitosti vydání katalogu k již 23. zimní sezóně, kterou jsme pro Vás připravili, srdečně pozdravil všechny dávné i nové přátele a ujistil, že už se na setkání s Vámi těšíme.

Letošní nabídku jsme rozšířili o některá nová střediska ve Francii a Itálii, což doufáme, že potěší především ty naše skalní příznivce, kteří v poslední době říkali, že už s námi všude byli.

Těžištěm naší činnosti v oblasti autobusových zájezdů zůstává Francie, kterou shledáváme z lyžařského hlediska nejpříjemnější a když se díky komfortnímu lehátkovému autobusu rozptýlý obavy z delší cesty, tak Francie skutečně nemá chybu. Ve Francii také nabízíme ve vybraných střediscích doprovodné programy např. jóga, pilates aj. nebo předvádění posledních modelů lyží Atomic a Sporten s možností vyzkoušení. V některých střediscích je nabídka stravování za zvýhodněnou cenu při zakoupení v naší kanceláři.

Všeobecně všechna francouzská střediska mají bohatě vybavenou infrastrukturu co se týče restaurací, samoobsluh s potravinami a půjčoven sportovních potřeb. Kdo se nechce tahat s lyžemi a botami, může si je přímo ve středisku zapůjčit za ceny velmi příjemné při rezervaci v naší kanceláři. Kdo si raději zapůjčuje lyžařské vybavení dopředu, může využít zvýhodněné nabídky některé z našich smluvních půjčoven.

Naší dlouhodobou prioritou je podpora lyžování dětí a to jak formou speciálních nabídek pro děti (např. až 2 děti zdarma) nebo sponzorováním lyžování dětí z Klokánku a S.O.S. vesniček.

Katalog: Katalog ke stažení

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy