Pondělí 15.4.2024 , Anastazie
Hledat

Právě dnes

Pondělí | 15. Dubna 2024

Indián bar

V klubu jsme se ocitli velký dílem náhodou a těžko říct, jak to vlastně s námi vesmír zkoulel. Každopádně párty, lidé a hlavně atmosféra... tím vším bychom rádi navázali na dřívější útulný klub KICKI ROCKI, ze kterého jsme byli odejiti jistými lidmi....
 
....ALE ASI TO TAK MĚLO BÝT A JE A JSME RÁDI ŽE VÁS NYNÍ MŮŽEME PŘIVÍTAT V NAŠEM NOVÉM ÚTOČIŠTI

Facebook

Adresa: Tyršovo nábřeží 487 , 760 01 , Zlín  |  Ukázat na mapě

www: www.barindian.cz
tel.: +420 734 521 568
e-mail: barindian@email.cz


O firmě Indián bar - detail

INDIÁN BAR

Jsme rádi, že znovu máme místo, které společně můžeme zvelebovat a kde se můžeme se scházet a pořádat pro naše nejbližší (do jejichž okruhu budete patřit co nevidět možná i VY) různé akce, jejich oslavy, večírky, srazy, schůze... Zkrátka, místo, kde se můžeme potkávat a po náročných a hektických dnech dnešní doby být "trošku společenští" =o)

V nabídce jsme měli jasno již od začátku. Poskytnou Vám co největší kvalitu a to za co velmi solidní cenu.
 
Jídlo
A pokud Vám vyhládne můžete svůj hlad zahnat něčím menším ať už klasikou v podobě bramborových chipsů, arašídů či pistácií, ale i ZPŮSOBEM STARÝCH INDIÁNŮ V PODOBĚ SUŠENÉHO MASA JERKY (to se musí zkusit).

No a pokud budete mít chuť na něco většího a teplého není nic snazšího než sáhnout po JÍDELNÍM LÍSTKU, kde si objednáte  italskou PIZZU z pizzerie U Máců a tam vám bude donesena PŘÍMO Z PECE NA VÁŠ STŮL. Také si u nás můžete objednat italské těstoviny další jídla z jídelního lístku Italské restaurace. 

Pití 

KVALITNÍ PIVO - Proto Vám do pullitru netočíme žádný „eurobeer“, ale dostanete u nás pivo Bernard, které se jako jedno z mála v republice nepasterizuje. Pivo si pak zachovává svoji jedinečnou chuť a výživové hodnoty. Samotná strategie pivovaru Bernard, není a ani kapacitně nemůže být zaměřena na rychlovýrobu a přesycování trhu. Jejich heslo zní „vlastní cestou“. S tím se ztotožňujeme doslovně. Věříme, že nabídnout takto kvalitní pivo za cenu stejnou nebo nižší, než jsou ceny běžných „eurobeerů“ je fér. 
SANITACE PIVNÍHO POTRUBÍ JE PROVÁDĚNA 2X DO MĚSÍCE FIRMOU PANA VYMAZALA – KTERÁ VLASTNÍ OJEDINĚLÝ CERTIFIKÁT KVALITY – JEDINÝ NA CELÉ MORAVĚ – A JE TO ZNÁT!!!

KVALITNÍ KÁVA - Do šálku Vám u nás připravíme kávu Bristot. Důvod je naprosto stejný. Nebyl problém držet se zaběhlých značek nabízených po Zlíně, ale my vážně chceme být jiní. Když kávu, tak s plným servisem, tedy podanou se vším všudy na podnosu.

KVALITNÍ VÍNO – Dlouhodobě se nám osvědčila spolupráce s Vinnými sklepy Lechovice, které jsou schopny nabídnout velmi solidní poměr výběru kvalitních vín za velmi přijatelné ceny.

 KVALITNÍ ALKO I NEALKO - A pokud nechcete ani kávu, čaj, rohlík, ale něco tvrdšího nachystali jsme pro Vás poctivý výběr WHISEK, BOURBONU, BRANDY, RUMŮ, VODEK,  atd. atd.Z nealka nelze opomenout značky VINEA A ORANGINA, TOČENOU KOFOLU, pro klasiky máme samozřejmě i COCACOLU,  nabízíme  též ALKOHOLICKÉ I NEALKOHOLLICKÉ MÍCHANÉ NÁPOJE atd. atd.

Zábava

Nuda je pruda. A není lepšího pocitu než nad ní mít navrch. My víme, že nejlépe se umíte zabavit sami sofistikovanými hovory, které doufejme vyústí minimálně k rozřešení celosvětových problémů a šíření míru, lásky a pohody. ALE KDYBY JSTE SE PŘECI JEN NÁHODOU chtěli po vyčerpávajících odborných debatách odreagovat pomůžeme Vám v tom např.:
 • Zbrusu novým stolním fotbálkem (Rosengart)
 • Juke-boxem
 • Pokerovými sadami (pravidelný trénink před plánovaným turnajem je základ)
 • Hracími kartami (pro oldschoolisty)
 • Šachami (pro intelektuální partičku)
 • Sadou společenských her
 • Hrou dostihy a sázky (pro pamětníky)
 • PRO NÁROČNÉ:
  • Hra CASH-FLOW (od Roberta Kyiosakiho)
 • … A možná přijde i kouzelník, přijede indián na motorce anebo Edyk…… bez motorky

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy