Nedělě 26.6.2022 , Adriana
Hledat

Právě dnes

Nedělě | 26. Června 2022

Lázeňské divadlo v Luhačovicích

Nedílnou součástí lázeňských pobytů je vyplnění volného času. Lázně vždy byly a zůstaly centrem společenského života a bohatého kulturního dění. Právě proto připravujeme v Lázeňském divadle celou řadu pořadů jak z hudebního tak i dramatického žánru, k nimž patří také prestižní Festival Janáček a Luhačovice. Dramaturgie Kulturního léta nabízí renomované divadelní soubory a herecké osobnosti, proslulé pěvecké divy či sólisty a orchestry. Velké pozornosti a oblíbenosti se také těší Akademie Václava Hudečka, Divadelní Luhačovice nebo festival Písní a tancem.

Adresa: Dr. Palka Blaho 763 26, Luhačovice  |  Ukázat na mapě

www: www.lazneluhacovice.cz/
tel.: +420 577 682 220, +420 724 585 773
e-mail: kultura@lazneluhacovice.cz


O firmě Lázeňské divadlo v Luhačovicích - detail

Součástí programové nabídky je i vyhlášený Reprezentační lázeňský ples, jenž má již po 18 let svůj termín vždy v poslední lednovou sobotu a také Silvestrovská oslava, která je pořádána od roku 2012 pro vzoru plesu ve všech prostorách Společenského domu.

Naší snahou je nabídku rozšiřovat. Proto jsme pro letošní Kulturní léto připravili dva nové programy - Setkání řezbářských mistrů a Luhačovickou divadelní sešlost - první setkání ochotnických divadel.

Příjemnou pohodu a odpočinek najdou hosté při kolonádních koncertech, které rozeznívají v letní období Lázeňské náměstí. Prožité chvíle při koncertu Hudby Hradní stráže nebo krojované dechové hudby Vlčnovjanka či vyhlášeného dixielandu Jazzzubs a dalších orchestrů patří jistě k pěkným zážitkům.

V mimosezonní období připravujeme nabídku klubových programů v night clubu hotelu Alexandria****, kde zároveň po celý rok pořádáme pravidelné taneční večery.


Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy