Pondělí 15.4.2024 , Anastazie
Hledat

Právě dnes

Pondělí | 15. Dubna 2024

Tandem2

Připravíme pro vás jedinečný zážitek v podobě tandemových seskoků čisamostatných seskoků padákem. Hledáte profesionály v oblasti seskoků padákem, nebo se chystáte na tandemový seskokVyberte si z naší nabídky seskoků.

Adresa: Rudišova 161/6 602 00 Brno  |  Ukázat na mapě

www: www.tandem2.cz/
tel.: +420 603 470 527
e-mail: info@tandem2.cz


O firmě Tandem2 - detail


Tandem2.cz - Tandemové seskoky a seskoky padákem


Slovy lze jen stěží popsat, jaký pocit můžete zažít při volném pádu v rychlosti přes 200 km/h. To musíte prostě zkusit na vlastní kůži! Pokud toužíte uskutečnittandemový seskok, pak nejjednodušší způsob, jak toho bez starostí dosáhnout, je obrátit se na nás a objednat si tandemový seskok s profesionály.

Proč absolvovat tandemový seskok s TANDEM2?


 • máme 25-ti letou praxi v parašutismu
 • patříme k nejzkušenějším parašutistům v České republice
 • jsme držitelé titulů Mistrů ČR i SR, máme zkušenosti i z reprezentace ČR v zahraničí
 • provedli jsme už tisíce bezpečných seskoků padákem a tandemových seskoků
 • preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi
 • používáme nejmodernější a nejbezpečnější techniku
 • skoky padákem nás neustále baví

Vítejte ve světě plném nezapomenutelných zážitků z tandemových seskoků


Připravíme pro vás jedinečný zážitek v podobě tandemových seskoků či samostatných seskoků padákem. Hledáte profesionály v oblasti seskoků padákem, nebo se chystáte na tandemový seskok? Je-li Vaše odpověď kladná, pak nás neváhejte kontaktovat pro objednávku tandemového seskoku - odnesete si nevšední a nezapomenutelný zážitek na celý život. Připravíme pro vás vše potřebné!


Co je a co obnáší tandemový seskok?

Tandemový seskok"> je nezapomenutelný adrenalinový zážitek, navíc dostupný každému! Nejlepší způsob jak si bez dlouhých příprav a školení vyzkoušet volný pád!


Tandemové seskoky se provádí z výšky 4 kilometrů, kde budete bezpečně spojeni se svým tandempilotem na speciálním padáku pro dvě osoby. Před samotnýmseskokem padákem absolvujete přípravu, během níž budete seznámeni s průběhem seskoku a vyzkoušíte si polohu pro volný pád. Poté nastoupíte do letadla a vychutnáte si dvacetiminutový vyhlídkový let.

Následuje samotný tandemový skok – po výskoku z letounu vás čeká okouzlující pocit z volného pádu trvajícího až jednu minutu. Přesáhnete rychlost 200 km/hod. Poté tandempilot otevře padák a následuje let na padáku v délce 5-8min. Takovýto tandemový seskok padákem umožňuje, že si můžete zkusit padák řídit i vy sami pod dohledem tandempilota. Z přistání nemusíte mít vůbec žádný strach – odpovídá dopadu ze dvou schodů, navíc je zcela pod kontrolou profesionála, který má za sebou již mnoho seskoků padákem.

Po seskoku padákem obdržíte certifikát o absolvování tandemového seskoku. Na vaše přání může tandemový seskok doprovázet parašutista kameraman, který celý průběh nafilmuje a nafotí. Výsledkem jeho práce je DVD film a foto CD.Kdo může absolvovat tandemový seskok?Tandemové seskoky jsou určeny pro širokou veřejnost od 8 do 100 let. Aby byl tandemový seskok bezpečný, jsou tu jistá omezení: minimální výška 120cm, maximální váha 110 kg. Seskok padákem není vhodný pro osoby, které trpí srdečními chorobami, epilepsií a těžkou mentální retardací. Pro tandemový seskok není potřeba potvrzení o lékařské prohlídce.

Tandemové seskoky jsou určeny pro každého, kdo má trochu odvahy a chce zažít nevšední chvíle plné adrenalinu.

Je tandemový seskok bezpečný?

Tandemový seskok je skvělá adrenalinová zábava, která je originálním dárkem pro každého! Naši tandempiloti prošli nejnáročnějším výcvikem a mají na svém kontě tisíce seskoků padákem.

Pro vaši bezpečnost používáme nejmodernější padákovou techniku SIGMA, která poskytuje o 20% více bezpečnosti v rámci skoků padákem, než ostatní běžně používané tandemové padáky. Speciální pojištění pro tandemové seskoky a bezpečnostní počítač v každém padáku je u naší společnosti samozřejmostí. Více o bezpečnosti tandemových seskoků.


Tandemový seskok jako dárek


Věnujte svým blízkým, kolegům, kamarádům originální adrenalinový dárek v podobě tandemového seskoku. Dárek plný nezapomenutelných zážitků z volného pádu prostřednictvím dárkové poukázky na tandemový seskok.

Pokud vám tandemový seskok nestačí a propadli jste kouzlu z volného pádu tak, že jej chcete zažívat opakovaně, vyberte si kurz volného pádu AFF nebo minikurzIAFF, popřípadě kurzy static line.

Kde se skáče?

Tandemový seskok Kunovice – letiště s nejdelší tradicí tandemových seskoků a nejlepším zázemím, zde je naše hlavní sídlo. Mimo Kunovic dále provádíme:
 • Tandemové seskoky v Kolíně
 • Tandemové seskoky v Mostě
 • Tandemové seskoky v Brně
 • Tandemové seskoky v Příbrami


Firemní akce

Pokud chcete uspořádat firemní akci, teambuilding pro váš pracovní team, nebo pro vaše VIP zákazníky, stačí nás kontaktovat – připravíme adrenalinovou zábavu v podobě tandemového seskoku dle vašeho přání.


Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru u přistávací plochy, mají dovoleno fotografovat i filmovat.  K dispozici mají navíc blízkou restauraci s terasou, kde se mohou během čekání než dopadnete občerstvit. Na většině letišt je k dizpozici wifi připojení zdarma.

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy