Čtvrtek 20.6.2024 , Květa
Hledat

Právě dnes

Čtvrtek | 20. Června 2024

MASARO Club

MASARO CLUB: Je v provozu již 10 let. Najdete ho v Bojkovicích, v malém městě, nedaleko Uherského Brodu. Rozděluje se na 2 cluby, v kterých se každý víkend pořádají různé akce.

Adresa: Mánesova 266 Bojkovice 687 71  |  Ukázat na mapě

www: www.disco.masaro.eu
tel.: +420 774 064 146
e-mail: masaro2010@email.cz


O firmě MASARO Club - detail

DISCO: 
Je obsazen barem, který vede podél tanečního parketu umístěného ve středu prostoru. K posezení slouží oddělené boxy nebo salónek. (Možnost rezervace na tel. čísle: 774 064 146.) Pořádáme hlavně diskotéky oživené určitými akcemi, o kterých předem informujeme. (Erotic Night, Námořnický mejdan, White Snow party, Mexická noc, Hawai party, ... ) Celý večer vždy doprovází jeden z našich Dj. 
Zde můžete slyšet hudbu ve stylu: R´n´B, Hip Hop, Club Music, Latinsko-americké hity, Československé hity, 80.-90. léta, Trance, Minimal, Disco-House, ...)

ROCK: 
Tady se o Vaši zábavu postarají rovněž naši Dj, kteří hrají rock, jak od českých, tak i od zahraničních interpretů. Mezi oblíbené akce patří vysoupení živých kapel (Argema, Scarlet Rose, Reflexy, Street 69, Focus, Generace, ...) V části rock clubu je i videoprojekce doplňující celkovou atmosféru. 
Náš club občas navštěvují známé hvězdy jako je MARPO, skupina KONTRAFAKT, Vilém Čok.

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy