Pondělí 15.4.2024 , Anastazie
Hledat

Právě dnes

Pondělí | 15. Dubna 2024

Kavárna a restaurace Scéna

V restauraci je 62 míst k sezení a zastřešená terasa,kde je 50 míst. Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Pořádáme zde firemní školení, oslavy k různým příležitostem, svatby, školní srazy atd. Ve všední dny podáváme od 11 do 15 hod. sedm druhů menu za  80 Kč.

Adresa: Tovačovského 2828, Kroměříž 767 01  |  Ukázat na mapě

www: www.restauraceakavarnascena.cz
tel.: +420 604 419 020
e-mail: restauracescena@seznam.cz


O firmě Kavárna a restaurace Scéna - detail

V jídelním lístku máme velký výběr teplých i studených předkrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Vždy vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. V nabídce máme moravská vína z Valtic a pro zpestření i vína italská a chilská. Pro milovníky dobrých nápojů máme připravenou širokou nabídku koktejlů a míchaných nápojů. Vaříme od pondělí - čtvrtka a v  neděli do 23:00 hod. V pátek a sobotu vaříme do 24:00 hod .

Dále zajišťujeme catering, rodinné oslavy, rauty, plesy, firemní školení. Večírky je možné realizovat i v přilehlém kulturním domě, kde provozujeme na každém patře bar (celkem tři). Našimi spokojenými zákazníky jsou: ČEZ, RWE, Justiční akademie, ČSSD, Soudcovská unie, vězeňská služba, lékařská komora, Skanska, Gymnázium KM, Obchodní akademie a další.

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy