Nedělě 21.7.2024 , Vítězslav
Hledat

Právě dnes

Nedělě | 21. Července 2024

TABU music club Kroměříž

Music club TABU Kroměříž je stylový, prestižní klub v samotném centru Kroměříže. Pouhých 50 metrů od Velkého náměstí se nachází prostory, které Vás očarují originálním designem.


PROGRAM

Adresa: Křižná, 767 01 Kroměříž  |  Ukázat na mapě

www: www.tabuclub.cz
tel.: +420 604 942 257
e-mail: info@tabuclub.cz


O firmě TABU music club Kroměříž - detail

V Music clubu TABU Kroměříži si užijete 80. a 90. léta a to nejlepší ze současnosti. Klub si klade za cíl vytvořit program dle profilu zákazníka. Oblíbené se staly tematické večírky věnované domácím, nebo světovým hvězdám, ale i kino párty. Modní přehlídky, erotické show, ale i známé osobnosti, to vše patří do tohoto designového klubu v centru Kroměříže. Užijte si svítící parket, speciálně osvětlený bar, ale i příjemnou obsluhu. 

Music Club TABU Kroměříž nabízí velký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů.Speciální nabídka rumů, whisky, ale burbonů vás nadchne. Na chuť si můžete dát doutník, ale i čerstvé domácí bagety, které děláme v naší kuchyni. Zkrátka každý si přijde na své. 

Music Club Tabu Kroměříž je také často vyhledáván různými společnostmi, které zde pořádají svoje vlastní firemní večírky, spojené s rautem a prvotřídní zábavou. Neváhejte se nás kontaktovat. 

Music Club Tabu Kroměříž si vyhrazuje právo nevpustit podnapilé a nevhodně oblečené hosty. Provozní řád je k nahlednutí u vchodu do klubu. Informace vám poskytne i provozní klubu. Připomínky a dotazy posílejte na info@TABUclub.cz

Těšíme se na vaší návštěvu.

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy